odzyskaliśmy ponad

1,5mln

złotych z polisolokat

wygraliśmy ponad

150

spraw o zwrot środków z polisolokat

nie jesteś sam...

5

milionów Polaków ma problem z nierentowną polisolokatą

bezpłatne

0 zł

konsultacje wstępne i zgłoszenie sprawy

płatność za

Sukces

po wygranej sprawie

cała

Polska

działamy na terenie całego kraju

Pan Marcin z Poznania

Jestem naprawdę pod dużym wrażeniem tego, z jakim zaangażowaniem i wiarą w końcowy sukces zajęto się sprawą mojej opłaty likwidacyjnej. Widać było, że prawnicy Kancelarii doskonale wiedzą co robią i robią to nadzwyczaj skutecznie.

Czytaj więcej...

Pan Piotr z Warszawy

Prawnicy Kancelarii Virtus dowiedli, że nie ma rzeczy niemożliwych i wygrali moją sprawę odzyskując wszystkie środki, które włożyłem w polisolokatę. Od początku do końca wszystko odbywało się w sposób absolutnie wzorcowy.

Czytaj więcej...

Pan Łukasz z Krakowa

Kancelaria Virtus niezwykle profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem i żelazną konsekwencją walczyła z TU w mojej sprawie wygrywając przed Sądem 100% bezprawnie pobranej opłaty likwidacyjnej.

Czytaj więcej...

Pan Marek z Krakowa

Kancelaria Virtus przywróciła mi wiarę w ludzi, w sprawiedliwość i w to, że można jeszcze kogoś obdarzyć zaufaniem. Wygrali dla mnie przed Sądem. Opłata likwidacyjna została zwrócona.

Czytaj więcej...

Pani Agata z Częstochowy

Naprawdę miła, ciepła obsługa. Bardzo empatyczni i pełni zrozumienia dla mojego problemu. Przy tym w pełni profesjonalni i zaangażowani. Doprowadzili sprawę do końca odzyskując moje pieniądze z polisolokaty.

Czytaj więcej...